juraj_biele_male2Každá žena odjakživa sníva o rozprávkovej svadbe. Keď konečne nájdete toho pravého a dlho očakávaný deň sa stáva skutočnosťou, zistíte, že spomienky Vašich kamarátok o problémoch, strese a častokrát i sĺz či pocitu beznádeje pri organizácii najkrajšieho dňa vo Vašom živote, boli naozaj opodstatnené.

Dovoľte mi zrealizovať Vašu svadbu a premeniť Váš sen na skutočnosť!

Garantujem Vám kvalitu, exclusivitu, serióznosť, reprezentatívnosť, atmosféru ako z rozprávky, a čo je najpodstatnejšie, ušetrím Vám množstvo času, stresov a energie, ktorú budete môcť využiť pre seba a dokonale si užiť Váš svadobný deň.

Som zároveň hudobník, moderátor a zabávač v jednej osobe. Hrám na klávesové nástroje, trúbku a zaspievam od ľudoviek, cez country až po stredný prúd. Hovorím plynule nemecky.

Už od detstva ma hudba sprevádza mojím životom. Táto danosť sa stala nielen mojím hobby, ale aj životným poslaním. Už ako “ násť ” ročný som začal hudobne účinkovať a zabávať ľudí.

Po absolvovaní štúdia na Konzervatóriu a Akadémii umení v Banskej Bystrici sa pôsobenie v tejto oblasti sprofesionalizovalo.

Som rád, že môžem svojím účinkovaním šíriť krásu hudby, umenie slova a sprostredkovať Vám zvyky našich predkov, čím vytváram nezabudnuteľné zážitky, ktoré pohľadia Vaše zmysly a dušu.